Sunt de acord

Formulare
Accesibilitate

Anunț Concurs de recrutare funcții de execuție vacante, proba scrisă 09.10.2023

Primăria comunei Andrieșeni, județul Iași, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea pe durată nedeterminată a unor funcții publice de execuție vacante din cadrul aparatului de specialitate al primarului comunei Andrieșeni, județul Iași, după cum urmează: 1. Denumirea funcției publice de execuție vacantă: - 1 post consilier, clasa I, grad profesional asistent în cadrul compartimentului achiziții publice - 1 post consilier, clasa I, grad profesional asistent în cadrul compartimentului resurse umane - 1 post consilier, clasa I, grad profesional asistent în cadrul compartimentului monitorizare proceduri administrative 3.2. Probele concursului, data și ora desfășurării: - Selecție dosare: în termen de maxim 5 (cinci) zile lucrătoare de la data expirării termenului de depunere a dosarelor de concurs, respectiv data de 02.10.2023; - Proba scrisă: 09.10.2023, ora 10,00, la sediul Primăriei comunei Andrieșeni, din comuna Andrieșeni, județul Iași; - Interviu: în termen de maxim 5 zile lucrătoare de la data susținerii probei scrise Toate probele concursului se desfășoară la sediul Primăriei comunei Andrieșeni Mai multe detalii puteți găsi în documentul atașat.